Откриват Мото сезона под надслов „Пази мотористите, и тях някой ги чака в къщи“ 25 март, 2023
Днес се открива Мото сезон 2023, като тази година ще е под надслов „Пази мотористите, и тях някой ги чака в къщи“.
Организаторите очакват в шествието по няколко централни булеварда да се включат над 10 000 души. Сборният пункт на столичните мотоклубове е паркинга пред "Арена София", а крайната им спирка ще е в кв. Бояна, където ще има кетъринг, много дрифтове, както и стънт с мотори.
Заради откриването на мотосезона ще бъдат въведени промени в движението в части от Околовръстното шосе в София.
До 21:00 часа се забраняват престоят, паркирането и влизането на пътни превозни средства, с изключение на автобусите на междуградския транспорт, в локалното пътно платно на Околовръстен път в участъка между пътен възел „Бояна” и Национален исторически музей.
От 12:00 до 17:00 часа, се забранява влизането на пътни превозни средства по южното пътно платно на Околовръстен път в участъка между ул. „Ал. С. Пушкин” и пътен възел „Бояна”, а от 11:30 до 18:30 часа автобусите с номера 63 и 111 ще се движат по частично променени маршрути.
Хороскоп Виж всички
Новини
Шакира, J Balvin и други призовават за подкрепа след земетресението в Колумбия
Никол Кидман загатва за „Малко магия“ в снимки от площадката на „Приложна магия 2“
Тридневен празник на музиката отново ще събере хиляди в софийското село Железница
Зендая и Том Холанд с тайно сватбено тържество
Температурите скачат до 38° в сряда, после идва захлаждане
Православната църква почита Свети апостол Матий
Теодора загърби миналото, избра себе си и представи "Най-доброто заслужавам"
Отлични условия за наблюдение на метеорния поток Персеиди през август
Столичната община раздава безплатна вода и през почивните дни
Лепа Брена претърпя лек инцидент на сцената в Будва
Белгия е най-големият износител на бира в ЕС на фона на спад в експорта за 2025 година