Отново продават живи коледни елхи с благотворителна цел 13 декември, 2022
Министерството на земеделието отново продава коледни елхи с благотворителна цел в София и в цялата страна.
Каузата на кампанията тази година е свързана с опазване на горите. За всяко продадено дръвче ще бъдат засадени 10 нови фиданки в горите, стопанисвани от държавните горски предприятия в страната.
В столицата - коледни дръвчета в рамките на кампанията се продават до служебния вход на Министерството на земеделието на ъгъла на ул. "Дамян Груев" и ул. "Димитър Трайкович", на ул. "Антим I" № 17 в района на площад "Възраждане" и в село Локорско - в горски разсадник "Локорско".
Живи дръвчета могат да бъдат купени и в цялата страна. Елхите са осигурени от шестте държавни горски предприятия. На места ще бъдат налични и отсечени дръвчета от специално създадени за целта плантации и разсадници. Цените на дръвчетата варират между 3 и 40 лв. в зависимост от височината и вида им.
Местата за продажба на коледните елхи можете да видите тук:
Хороскоп Виж всички
Новини
Партньорска публикация: Идеи за зимна среща – вдъхновение за уютни и романтични тоалети
Нов рекорд: Филмът "Грешници" получи 16 номинации за "Оскар"
Вече пет държави бойкотират "Евровизия"
„One Battle After Another“ и „Sinners“ водят в надпреварата за тазгодишните „Оскари“
Отбелязваме Деня на родилната помощ
Бруклин Бекъм отказва да се помири със семейството си
„Ако случайно завали" - най-емоционалната песен на Папи Ханс
Холестеролът под лупа: какво трябва да знаем
Ники Станоев - Момчето, което говори с детето
Мила Роберт събира в "Повода си ти" балканска емоция, лична история и хоро
Евро е дума на 2025 година в България