
Кулинарен фестивал на пастървата в Девин 22 юни, 2022

Девин ще бъде домакин на кулинарен фестивал „Царството на пъстървата“ и състезание по риболов на 9 юли. Празникът се провежда за първи път в града на минералната вода.
Празничната програма ще започне със състезание по риболов с естествена стръв за деца и юноши. Надпреварата с въдици ще бъде по бреговете на р. Девинска до СПА хотела „Орфей“.
Състезателите ще бъдат в две възрастови групи – до 14 и до 18 г., като ще се допускат само участници с билет за любителски риболов.
Фестивалът ще продължи с изложение на рибни продукти и щандове на рибопроизводители. Домакините ще покажат приготвяне на традиционни за региона рибни ястия и специалитети. Музикалната празнична програма е с участието на Графа, дует Expose и EVA.
Хороскоп Виж всички
Новини

За Великден се очаква да бъде пуснато движението по северния обход на Бургас

Зоопаркът в Стара Загора посреща с лятно работно време

От утре възстановяват автобусната линия Плевен – Пловдив

Клинт Истууд режисира последния филм в кариерата си

Лидия посвети песен на горделивата любов

Древният „Абритус“ в Разград открива летния туристически сезон

83 автобусни спирки във Варна вече имат Wi-Fi

Спират движението в центъра на Стара Загора на 1 и 2 април

Симона Загорова с нова авторска песен с балканско звучене

„Кино в Родопите“ представя „Формулата на Тео“

Откриват директна линия Габрово-Пловдив-Габрово
