Графа поднася истини по необикновен начин в „Burnout” 20 май, 2024
Новата песен на Графа - “Burnout” е изненадваща смесица от поп, кънтри и блус с джаз намигване.
След толкова много години на сцена артистът отново излиза извън зоната си на комфорт и прави смели стъпки напред, като експериментира на нови музикални хоризонти.
Идеята за “Burnout” идва от приятелството и подкрепата на хората в квартала, техните занаяти и бизнеси, от топлата и непринудена атмосфера на Стара София. Сериозната тема за състоянието “Burnout” и стреса е поднесена лъчезарно и с усмивка, като решението е именно в това да живеем като общност и в разбирателство.
Най-често повтаряната фраза в песента е:
„Хич не е добре, а е толкова добре“.
Музиката и аранжимента са на Влади Ампов - Графа, като в джаз частта се включва и маестро Живко Петров. Текстът е написан в колаборация с Йордан Жечев.
Талантливият млад режисьор Свилен Славов и операторът Виктор Добрев създадат нестандартен, различен и динамичен видеоклип, в който участват и ръгбистите от „Балкански котки“.
На 24 май ще се проведе церемонията по връчването на наградите „Аскеер“, където Графа е номиниран в категория “Театрална музика” за касовото представление на Младежки театър - “Пипи Дългото чорапче”.
Слушай Графа и в ефира на радио Веселина - най-добрият микс от песни!
Хороскоп Виж всички
Новини
По-високо потребление вдигна сметките за ток през февруари
Бургас отхвърли карта от 1 евро за градския транспорт за пенсионери
Бананите: Естествено средство за по-добро настроение и сън
Социалните мрежи увеличават желанието на младежите да пият алкохол
Българска певица и популярен турски актьор излизат на сцената на Сан Ремо
Благоевград ще бъде домакин на шест фестивални дни - от фолклора до Бродуей
Учени създадоха гел, който произвежда кислород за заздравяване
Кои са най-добрите дестинации, хотели и плажове за предстоящата година?
„Битка след битка“ спечели шест награди БАФТА
България завърши на 28-то място по медали на Зимната олимпиада
България ще има поклоннически маршрут като испанския Камино