
Зоопаркът в Бургас организира празник с Дядо Коледа 24 декември, 2023

Дядо Коледа ще раздава подаръци на децата и животните в Зоопарк Бургас.
Ще има празнична обиколка из зоологическата градина, както и зоо викторина с подаръци за децата. Днес ще има и коледна томбола, като на входа на зоопарка всяко дете ще може да изтегли номер, с който да участва. В 14:00 часа ще бъдат изтеглени и обявени печелившите номера.
От 10:00 до 17:00 часа, Дядо Коледа ще раздава лакомства и изненади на всички присъстващи деца.
Организирани са и два конкурса. Първият е на тема „Зоо Коледа“, в който децата носят свои коледни рисунки с животни и ги пускат в пощенската кутия на Дядо Коледа, като на гърба на всяка рисунка трябва да бъдат посочени трите имена и възрастта на участника, както и телефон за връзка. Три от рисунките ще бъдат избрани чрез конкурс в официалните профили на Зоопарк Бургас, където победителят ще бъде определен.
В конкурса за най-интересна снимка с Дядо Коледа могат да се включат както деца, така и цялото семейство. Снимките се публикуват в интернет, като задължително условие е да се отбележи Зоопарк Бургас. Три от снимките ще бъдат наградени.
Зоопаркът в Бургас ще работи със зимно време, всеки ден от 8:00 до 17:00 часа, като по време на тридневната програма за деца до 14 години е вход свободен.
Хороскоп Виж всички
Новини

Българите с рекорден скок в пътуванията: 19.4% ръст през август

Гърция въвежда първите строги ограничения за социални мрежи за деца в ЕС

Прогноза за времето през октомври в България

Селена Гомес и Бени Бланко се ожениха в компанията на Тейлър Суифт и Ед Шийрън

Балканската сватба на Гъмзата, Mascota и D-Trax с етно мотиви и афро бийт

"В ритъма на сърцето" - безплатни прегледи и инициативи в цялата страна

България с историческо сребро на световното по волейбол

Меди с поредна заявка за хит - "Браво на тебе"

Обилни валежи и циклони: Голямо застудяване през новата седмица

Легендата продължава с "Междузвездни войни: Мандалореца и Грогу"

Александра Панайотова представя "Всичко е до време"
