DARA дава заявка за летен хит с новия си проект „Богиня“ 17 март, 2023
Дара
Снимка: Цветан ИгнатовскиВ момента DARA e попаднала в обсега на вниманието на публика от цял свят, след като корейската суперзвезда KAI направи своя адаптация на парчето й „Mr. Rover“. K-поп обществото скандира името й във всички социални мрежи и се надява за колаборация между нея и KAI.
Едновременно с това DARA е в началото на първото си презокеанско турне, за което си партнира с Дони. То стартира на 9 март в Ню Йорк и ще приключи месец по-късно в Монреал.
Днес е и премиерата на новия проект на изпълнителката, озаглавен с намигване „Богиня“.
Парчето е със закачлив текст, свежа мелодия и танцувален ритъм, които го класират сред претендентите за нов летен хит. Създадено e по време на една от творческите сесии в студиата на „Вирджиния Рекърдс“, като негови автори са самата DARA и румънският музикален продуцент Cristian Pistol (Mr. Gun), който работи активно с Chris Tarcea (Monoir).
„Имах нужда от силна песен на български език, защото знам, че моята публика я чака. Обожавам времето в студио, напоследък прекарах цели дни създавайки музика. Задават се много нови неща, които истински ме вълнуват,“ споделя DARA.
Хороскоп Виж всички
Новини
Столична община пита родителите за детските градини и ясли в София
Българската православна църква представи своето първо мобилно приложение
Илиян представя "Крадла на сърца"
Естетична дерматология
Витоша се превръща в арена за адреналин, стратегия и отборен дух
Архангелова задушница ще бъде отбелязана с военни ритуали в страната и зад граница
Теодора и Софи Маринова с премиера на емоционален дует
Джена заформи фантастична момичешка четворка във "Фамилията ти"
Заведенията уверени: Няма проблем с преминаването към евро на Нова година
Стартира акция „Зима“: зимните гуми стават задължителни от 15 ноември
София обмисля край на безплатното паркиране за електромобили