
Дара Екимова със своя версия на “Остани“ - една от най-красивите български песни 18 януари, 2023

Дара Екимова представи своята версия на една от най-красивите песни на българската естрадна музика – „Остани“, в оригинален вариант на Паша Христова. Това изпълнение на концерта на „Българската Коледа“ в края на декември, развълнува много хора, а днес е официалната му аудио и видео премиера.
““Остани” е една от най-близките до сърцето ми песни. Химнът на вечната любов, нейните превъплъщения и красотата на разбитото сърце. За мен е чест да пея тази песен. Любима, вдъхновяваща, гениална Паша Христова. Поклон“, споделя Дара Екимова.
За първи път изпята от голямата Паша Христова през 1971 г. на „Златния Орфей“, „Остани“ е композирана от пианиста Николай Арабаджиев и е по текст на писателя Димитър Василев.
Версията на Дара Екимова е и в изпълнение на бенда на Българското Национално Радио под диригентството на Левон Манукян, който е и неин аранжор.
Хороскоп Виж всички
Новини

Роксана се впусна в дует с млад изпълнител

Котка за домашен любимец - всичко, което трябва да знаем за отглеждането ѝ

София посреща финала на екоинициативата "Книги за смет"

Стара Загора отбелязва своя празник

Тони Стораро записа песен на Василис Карас

Ваксините - полезно е да знаем!

Бургазлии ще решават екологични загадки в играта “Бургас, раздвижи се!“

„Момчилград – сърцето на Източните Родопи“ гостува в София

Строги правила за смартфоните подобряват съня на тийнейджърите

Графа тръгва на път с нова онлайн поредица „Приятно ми е, Влади“

Еврото идва: Микро фирми теглят до €10 000 преди 1 януари
