Пожарникарите в Бургас отново с календар с кауза 04 януари, 2023
За втора поредна година бургаските пожарникари правят кампания с благотворителни календари. Миналата година тя беше насочена към децата на загиналите пожарникари.
Сега обаче каузата са бездомните кучета. На календара всеки един от пожарникарите позира с куче от приюта в Бургас. Снимките са направени на плажа и в студио. Целта е да се призоват хората да си вземат домашен любимец от общинския приют, където повечето кучета са изоставени на улицата от своите стопани.
На този етап тиражът на календара е около 500- 600 бройки и се разпространява от Община Бургас и пожарната. Може да бъде закупен от приюта за кучета, като цената му е 20 лв.
Бургаските пожарникари не смятат да последват примера на австралийските си колеги и да направят по-провокативен календар, който всяка година предизвиква много отзиви сред нежната половина на човечеството.
Хороскоп Виж всички
Новини
По-високо потребление вдигна сметките за ток през февруари
Бургас отхвърли карта от 1 евро за градския транспорт за пенсионери
Бананите: Естествено средство за по-добро настроение и сън
Социалните мрежи увеличават желанието на младежите да пият алкохол
Българска певица и популярен турски актьор излизат на сцената на Сан Ремо
Благоевград ще бъде домакин на шест фестивални дни - от фолклора до Бродуей
Учени създадоха гел, който произвежда кислород за заздравяване
Кои са най-добрите дестинации, хотели и плажове за предстоящата година?
„Битка след битка“ спечели шест награди БАФТА
България завърши на 28-то място по медали на Зимната олимпиада
България ще има поклоннически маршрут като испанския Камино