
Коледният влак с парен локомотив от София до Банкя с още едно пътуване 09 декември, 2022

Коледният влак, който ще пътува от София до Банкя и от Банкя до София с най-стария възстановен за движение парен локомотив в парка на БДЖ, ще пропътува още веднъж маршрута на 17-и декември.
Допълнителният курс на празничната композиция ще се извърши в 16:00 ч. от Централна гара София. В гара Банкя влакът ще пристигне в 16:32 ч., където пътуващите могат да се пренесат от една Коледна атмосфера в друга, като посетят Коледното градче в центъра на курортния град.
Атракционният влак ще тръгне от гара Банкя обратно към Централна гара София в 17:45 ч., където ще пристигне в 18:18 ч.
Цената на билета за пътуване в двете посоки е 35 лв. с включено запазено място.
Билети за този влак могат да бъдат закупени от билетните каси и железопътните бюра във всички гари в страната. Количествата са ограничени.
Хороскоп Виж всички
Новини

„Алфа Рисърч“: Почти 50% от българите подкрепят влизането на България в еврозоната

Деница Сачева предлага гъвкаво работно време за родители през лятната ваканция

Световният ден на донорството на органи: Почит към смелостта и човечността

Четирима тийнейджъри са арестувани за кражба с взлом от дома на Брад Пит

Бионсе официално е носител на награда „Еми“

Село Железница кани на тридневен фестивал „Празник на музиката” и Традиционен събор „Успение Богородично”

България с рекорд в туризма след Шенген и в очакване на еврото

Мадона и U2 призовават за хуманитарна помощ в Газа заради тежката криза

„Медисин Прайс“ ще предоставя информация в левове и евро

Премиерата на „Шрек 5“ се отлага за 30 юни 2027

Вижте защо Том Холанд няма търпение да влезе в ролята на Спайдърмен
