Глория и Кеба ни връщат "Обратно в рая" 09 декември, 2022
Глория и Кеба завладяват сърцата на феновете с новия си проект - „Обратно в рая“.
Коментарите са категорични:
„Тази година Глория е много активна, което е повод за адмирации! Единствената певица, която успява толкова много години да се задържи на челните позиции, но никога с цената на вулгарни и нестойностни проекти. Песента приляга и на двамата перфектно и крайният продукт се е получи перфектно! Надявам се песента да бъде оценена подобаващо!“
„Е няма такова събуждане в 4 сутринта,песента е страшно зареждаща, Keba е легенда! А Глория си е кралицата на поп - фолка,само стойностна музика предлага“.
Двамата любими изпълнители са съавтори на текста, заедно с Мариета Ангелова.
Музиката също е дело на Глория, съвместно с Калин Димитров, който пък със Спас Лазаров прави и аранжимента.
Зад реализацията на видеоклипа стоят режисьора Людмил Иларионов, оператора Христо Спиридонов и екип на ТВ Планета.
Хороскоп Виж всички
Новини
Габриела и Галена вдигат всички на крака с "Пълен цирк"
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г. и въвежда лични осигуровки за чиновници
Бизнесът отчете ръст на туристите през юни и съзря негативна кампания срещу Черноморието
„Ven PaCa“ - първият сингъл на EXPOSƎ с легендарния Франки Мюлер
Лятото и световъртежите – какво трябва да знаем?
„Можеш да го направиш“ е мотото на Международния олимпийски ден
Експерти предупреждават за петте най-чести грешки при пиенето на вода в летните жеги
„Играта на играчките 5“ постигна исторически успех в боксофиса
КЗП започна масирани проверки на цените по Южното Черноморие
Два дни Троян спортува с Лора Христова
"Аз и ти" - една специална песен от Ина Гаярди