Еми Стамболова изненада феновете си с дуетна песен 21 март, 2022
Дебютантът в поп фолк жанра - Тим Благоев върна Еми Стамболова на сцената с новото им дуетно парче - “Съдбата ни”.
Песента е написана от композитора и аранжор Ахмед Емин - MaxxSeed специално за Тим Благоев - българин, който живее и работи от повече от десетилетие извън страната. Текстът на Антоанета Бошнакова разказва негова биографична любовна история.
Още от самото начало парчето е замислено като дует и се търси певица. В един момент Тим споделя на MaxxSeed, че има голяма мечта - някой ден да пее с Еми Стамболова. Оказва се, че композиторът е работил с нея, обажда й се, тя чува парчето и веднага се съгласява.
“В последните 15 години не съм спирала да работя” - споделя певицата с кадифения глас. “Но не виждах смисъл да записвам нови песни. Аз съм певица с по-специфичен глас и за да се включа в дадена песен, трябва да съм убедена, че ще ми отива. Когато чух “Съдбата ни” и поговорих с Тим, проектът много ми хареса и нещата буквално ведната се случиха. Като че ли това е било капката, която преля чашата, защото от тогава вече работя по още 2 нови песни” - разкрива Еми Стамболова.
„Дори и в най-лудите си фантазии не съм си представял, че ще мога да привлека още с първото си парче една от любимите ми певици. Много съм щастлив от резултата и продължавам напред с нова музика” - споделя Тим Благоев.
Целият процес по запис и заснемане на видеоклип към парчето продължава малко повече от месец, въпреки, че изпълнителите живеят в различни държави и са с натоварени графици.
Клипът към парчето е заснет от екипа на режисьора Димитър Андреев - Лалри.
Хороскоп Виж всички
Новини
Нощните карания на Витоша стартират с официалното откриване на писта „Витошко лале 1“
Мобилните приложения увеличават шансовете за успешно отказване от тютюнопушенето
Сценаристите на „Stranger Things“ обвинени в използване на ChatGPT за финалния сезон
ЦСКА почита Димитър Пенев с паметник в Борисовата градина
Учениците в област Варна ще учат онлайн заради грипната епидемия
В Плевен ще има още два безплатни концерта „Ако си дал“, посветени на Емил Димитров
България влезе в топ 15 на света по консумация на бира според глобален доклад
Въвеждат нови правила при обмяна на левове в евро до 5000 евро
Джулия Робъртс e впечатлена от сценария за „Бандата на Оушън 4“
Клои Жао представя „Хамнет“: Неразказаната история зад най-великата драма на Шекспир
Китай създаде първия софтуер за синхронизиране на времето между Луната и Земята