Омикрон отложи връчването на "Грами" 06 януари, 2022
Американската Национална звукозаписна академия отложи за по-късна дата 64-ите награди "Грами".
„Провеждането на шоуто на 31 януари крие твърде много рискове“, се казва в изявление на Академията. Следващата дата за церемонията ще бъде обявена "скоро".
Вече втора поредна година церемонията бива отлагана.
През 2021 г. наградите "Грами" бяха раздадени на 14 март вместо на 31 януари, а церемонията бе преместена от центъра "Стейпълс" в по-големия конгресен център в Лос Анджелис.
Номинациите за наградите "Грами" вече бяха обявени на 23 ноември, а най-много от тях - цели 11, получи талантливият джаз клавирист Джон Батист в различни категории, включително Ар енд Би, джаз, американска и класическа музика, музикално видео.
След него с по 8 номинации са Джъстин Бийбър, Дожа Кет и H.E.R.
Хороскоп Виж всички
Новини
КЗК предлага 19 мерки за по-прозрачни цени и защита на производителите в сектор „Храни“
От 1 юли: Социалната пенсия за старост се увеличава на 183,81 евро
Край на нежеланите публикации: Как да рестартираме алгоритъма на Instagram
Празнуваме Еньовден с венец от 77 билки и половина
Парк „Кайлъка" в Плевен става по-сигурен, зелен и модерен
Сигнал Symphonic идва за първи път в Плевен
Габриела и Галена вдигат всички на крака с "Пълен цирк"
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г. и въвежда лични осигуровки за чиновници
Бизнесът отчете ръст на туристите през юни и съзря негативна кампания срещу Черноморието
„Ven PaCa“ - първият сингъл на EXPOSƎ с легендарния Франки Мюлер
Лятото и световъртежите – какво трябва да знаем?