Очаква ни горещ уикенд 09 юли, 2021
Предимно слънчево ще е времето и днес. След обяд ще има временни увеличения на облачността, но само на отделни места в планинските райони ще превали краткотрайно. Вятърът от изток-североизток ще се усили и ще е умерен.
Максималните температури, в повечето места, ще са между 30° и 35°, по Черноморието - 26°-29°.
През почивните дни времето ще бъде слънчево. След обяд над югозападните райони ще се развива купеста облачност и на изолирани места, главно в планините там и с по-голяма вероятност в събота, ще превали и прегърми. Вятърът ще остане от изток-североизток, слаб до умерен.
В събота дневните температури ще са предимно между 30° и 35°, в неделния ден - с 1- 2 градуса по-високи.
В понеделник в по-голямата част от страната ще е сухо, температурите още малко ще се повишат. Изолирани краткотрайни валежи са възможни в крайните североизточни райони и планините.
В средата на следващата седмица отново ще бъде опасно горещо, на места с до около 39°.
Хороскоп Виж всички
Новини
Бруклин Бекъм отказва да се помири със семейството си
„Ако случайно завали" - най-емоционалната песен на Папи Ханс
Холестеролът под лупа: какво трябва да знаем
Ники Станоев - Момчето, което говори с детето
Мила Роберт събира в "Повода си ти" балканска емоция, лична история и хоро
Евро е дума на 2025 година в България
Тервел Замфиров с първа победа за Световната купа по алпийски сноуборд
Иван Радуловски започва годината с баладата "Не би могла"
Андреа Бочели и Марая Кери ще открият Зимната Олимпиада в Милано
Православният свят чества Атанасовден: Празникът на зимата и защитника на вярата
Банско събра световния елит в сноуборда