
По-топло и слънчево време през уикенда 04 юни, 2021

И днес ще бъде предимно слънчево с временни увеличения на облачността и на отделни места, главно в планинските райони ще превали слаб дъжд.
Максималните температури ще бъдат между 21° и 26°, в София около 23°, по Черноморието между 21° и 23°.
През почивните дни ще преобладава слънчево време.
В събота по-значителни увеличения на облачността ще има над Източна България, не са изключени изолирани слаби валежи.
В неделя значителна ще е облачността над североизточните райони, там ще има и слаби валежи. Около и след обяд и над планинските райони в Западна България ще се развива купеста и купесто-дъждовна облачност, на места ще превали и прегърми. Температурите ще се повишат още и в неделя максималните ще са между 24° и 29°.
Новата седмица ще започне с предимно облачно време. На много места в страната ще има валежи, в отделни райони ще са временно интензивни, с гръмотевици. Има и условия за градушки. Повишена вероятност за значителни количества на валежите има в Югозападна България. Дневните температури ще са с 3-4 градуса по-ниски.
Хороскоп Виж всички
Новини

Септември в Кюстендил ще бъде богат на плодородие и изкуства - музика и театър

Черен чесън - нов кулинарен тренд в България

Нов дует в поп фолка - Благо Борисов и Юнона

Александра Прийович роди момиче

Гоце Делчев празнува с размяна на книги и фестивала "Щастливо лято“

Защо първият учебен ден е толкова специален?

"Галаконцерт на българския талант" в София по случай Съединението на България

Пловдив отбелязва 140 години от Съединението с тържества и възстановка

НАП проверява 27 000 българи за недекларирани доходи

Промени в движението в Пловдив заради маратон „Съединение“ и празнична заря

Безплатни антибиотици за деца до 7 г. в Позитивния списък
