
Футбол и рали за жени ще има днес в Бургас 06 март, 2021

Традиционното осмомартенско рали "Елена Апостолова" за жени ще се проведе за 25-та поредна година в събота, съобщиха от Община Бургас.
Официалното откриване е в 10:10 часа на паркинга на "Метро". Организтори са АСК "Елена Тийм", в лицето на фамилия Апостолови и СБА-Бургас, със съдействието на Община Бургас.
Богатата програма включва майсторско управление, демонстрации и паралелен слалом. Награждаването е от 15:00 часа.
В събота ще се изиграят и два мача от футболните ни първенства. От 15:00 часа на стадиона в кв. "Акациите" е дербито на Трета югоизточна лига между лидера във временното класиране "Черноморец" и третия "Загорец"-Нова Загора.
На стадион "Лазур" в 15:30 часа ще започне срещата от поредния кръг във Втора професионална футболна лига между отборите на "Нефтохимик 1962" и "Миньор"-Перник.
Хороскоп Виж всички
Новини

16 локации в Стария Пловдив посрещат "Дефиле Вино и гурме" 2025

В Разград раздават наградите от акцията „Бонбони за смет“

Видин празнува летния Никулден с частица от мощите на Свети Николай Чудотворец

Веси Бонева прави музикално вълшебство с популярен радио водещ

"За първи път": Заповядайте на прочутата театрална постановка

Куентин Тарантино ще бъде почетен гост на фестивала в Кан

Библиотеката в Смолян показва красотата на Родопите и народните носии

Започва LUNAR - Фестивалът на светлините озарява центъра на София

Галена предизвиква с "22:22"

Зендая дискретно показа огромния си диамантен годежен пръстен от Том Холанд

Михаела Филева представи своя „Допаминов герой”
