
Ново от Есил Дюран - „Забрави ли ме“ 21 март, 2025

Есил Дюран представи новия си проект - „Забрави ли ме“.
Музиката и аранжимента са на Борис Павлов. Текстът пише Петя Радева. Режисьор на видеото е Николай Скерлев.
Песента трябваше да направи премиера в началото на седмицата, но певицата реши да я отложи заради трагедията в дискотеката в Кочани в Северна Македония и ужасяващата загуба на толкова много човешки животи, като изказа съболезнования на близките им.
Есил Дюран сподели още, че е потресена от жестокостта към беззащитните животинки и умъртвяването им като атракция, фетиш ,бизнес….кошмар:
„В какъв свят живеем..??!?Иначе пеем песни, танцуваме, ядем, пием, чакаме поредния хит и сме забили глави в телефоните…“.
След премиерата на "Забрави ли ме“, феновете са категорични, че Есил, както винаги, е различна, стилна и красива:
„Браво, Есил! Качествена музика. Даже усещам има малко и джаз. Много приятна музика! В поп-фолка точно така трябва да звучат песните! Браво!;
"Приятно и свежо парче! Даже, с леки промени в отсвирите направо ще си стане латино. А Есил в клипа е 10/10. Супер яките визии, както винаги!;
"Уникална песен, видео, звучене, мелодия и текст. Браво, истински творец. Звучи лятно и мелодията е жестока".
Слушай Есил Дюран и в ефира на радио Веселина - най-добрият микс от песни!
Хороскоп Виж всички
Новини

С връх Богдан започва иницативата "39 планински първенци в България"

Нови атракции развиват туризма в Северозападна България

Светлата седмица – просветлението след Възкресението

Софи Маринова възпя закъснялата любов

Деси Слава представи "България в душата ми" и обяви начало на първо национално фолклорно турне

Възкресение Христово – Тържество на надеждата и победата

Християните по света празнуват Великден с необичайни традиции

Следродилна депресия - признаци и симптоми

Венеция отново въведе таксата за туристи за общо 54 дни

Велика събота – денят на тишината преди Възкресението

„Нашето последно“ няма да е последен проект за Джия и VessoU
