Мария Бакалова става почетен гражданин на Бургас 25 юли, 2021
Мария Бакалова от няколко дни е в родния си град Бургас. Това е първото посещение на актрисата за последните две години, в които не спира да пътува между Европа и САЩ, триумфирайки навсякъде с таланта и присъствието си.
Мария Бакалова, придружена от своята майка Румяна Бакалова, се срещна с кмета на Бургас Димитър Николов.
„Бургас ми е в сърцето, тук ми е уютно, това е моят дом, често сравнявам града ни с L.A. И двата града са близки, създават сходни усещания”, сподели Бакалова по време на срещата и допълни , че само преди дни е разпращала снимки и клипове на родния си град към чуждестранните екипи, с които работи, защото много се гордее с всичко, което се случва тук.
Икона на Света Богородица с автор Петя Димитрова от Дружеството на Бургаските художници бе специален подарък за Мария Бакалова от кмета Николов.
В Община Бургас вече е изготвена докладната записка за почетното гражданство на Мария Бакалова и предстои тя да се придвижи по съответния законов ред.
Актрисата и продуцентът й Юлиан Костов подготвят поредица от филми, които да се снимат в България, със специален акцент Черноморието. Продукциите ще имат за цел да покажат богатството на българската природа и таланта на нашите актьори. Те ще си партнират с големи стрийминг платформи, като Netflix, Amazon, HBO, където вече имат изградени контакти.
Хороскоп Виж всички
Новини
Шакира, J Balvin и други призовават за подкрепа след земетресението в Колумбия
Никол Кидман загатва за „Малко магия“ в снимки от площадката на „Приложна магия 2“
Тридневен празник на музиката отново ще събере хиляди в софийското село Железница
Зендая и Том Холанд с тайно сватбено тържество
Температурите скачат до 38° в сряда, после идва захлаждане
Православната църква почита Свети апостол Матий
Теодора загърби миналото, избра себе си и представи "Най-доброто заслужавам"
Отлични условия за наблюдение на метеорния поток Персеиди през август
Столичната община раздава безплатна вода и през почивните дни
Лепа Брена претърпя лек инцидент на сцената в Будва
Белгия е най-големият износител на бира в ЕС на фона на спад в експорта за 2025 година