Лейди Гага ще пее химна на САЩ на инаугурацията на Джо Байдън 15 януари, 2021
Новоизбраният президент на САЩ Джо Байдън ще положи клетва на 20 януари.
Лейди Гага ще изпълни националния химн по време на церемонията, а по-късно ще пее и Дженифър Лопес, която също подкрепяше Джо Байдън.
Том Ханкс пък ще води 90-минутно телевизионно шоу в праймтайма на американските телевизии. В него ще участват Бон Джоуви, Джъстин Тимбърлейк и много други звезди.
При инаугурацията на Доналд Тръмп за 45 президент на САЩ през 2017 година, националният химн бе изпълнен от Джаки Иванко. Тя придобива популярност през август 2010 година в петия сезон на Америка има таланти на десетгодишна възраст, класирайки се на второ място. Джаки пее и на националната коледна елха във Вашингтон пред президентското семейство и нацията на 9 декември 2010 година.
Хороскоп Виж всички
Новини
КЗК предлага 19 мерки за по-прозрачни цени и защита на производителите в сектор „Храни“
От 1 юли: Социалната пенсия за старост се увеличава на 183,81 евро
Край на нежеланите публикации: Как да рестартираме алгоритъма на Instagram
Празнуваме Еньовден с венец от 77 билки и половина
Парк „Кайлъка" в Плевен става по-сигурен, зелен и модерен
Сигнал Symphonic идва за първи път в Плевен
Габриела и Галена вдигат всички на крака с "Пълен цирк"
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г. и въвежда лични осигуровки за чиновници
Бизнесът отчете ръст на туристите през юни и съзря негативна кампания срещу Черноморието
„Ven PaCa“ - първият сингъл на EXPOSƎ с легендарния Франки Мюлер
Лятото и световъртежите – какво трябва да знаем?