
Катрин Зита-Джоунс се прости с Шон Конъри във Facebook 01 ноември, 2020

Катрин Зита-Джоунс написа прощални думи във Фейсбук по повод кончината на сър Шон Конъри.
"Сбогом приятелю. Обичам те, Шон Конъри, с цялото си сърце. Докато се срещнем отново, ще ценя всеки момент, който споделих с теб. Изпращам любов на Мишлен и семейството. Обичам „хлапето", написа тя.
Двамата си партнираха в екшън-трилъра „Клопка”.
Припомняме, че Шон Конъри, актьорът, който "даде лице на Джеймс Бонд", почина на 90 години. Кариерата му продължи десетилетия и включва заглавия като "Ловът на "Червения октомври", "Индиана Джоунс и последния кръстоносен поход", "Шотландски боец" и "Скалата".
Конъри става популярен със сериите за агент 007. Той играе Джеймс Бонд в общо седем филма. През 2004 г. The Sunday Herald го обяви за "най-великия жив шотландец", а през 2011 г. проучване на EuroMillions - за "най-голямото живо национално съкровище на Шотландия".
Конъри прекара голяма част от живота си като жител на Бахамите, но подкрепя Шотландската национална партия и исканията за независимост на Шотландия.
Хороскоп Виж всички
Новини

Ден на бащата във военноисторически музей

DARA издава "In My Head"

"Трансформърс: Възходът на зверовете" излиза по кината във 4DX® формат

Враца организира детски празник със сапунена пяна

Фолклорните ансамбли „Тракия", „Пирин“ и „Странджа“ с общ концерт в Бургас

Посрещане на Джулай морнинг с вкус на кафе организират в Златоград

Култови исторически филми оживяват в изложба на НИМ

Ново изследване: Тютюнопушенето води до развитие на мутации в клетките

Ceca се завръща в България на 29 юли за голям концерт в Бургас

Велики българи оживяват на още шест спирки в Силистра

„Игра на доверие“ на безплатно автокино днес в Ямбол
