гледай слушай

Григор Димитров отпадна на полуфиналите на US Open

07.09.2019
Снимка: БГНЕС
Петият в схемата Медведев проби още в откриващия гейм, но скоро след това българинът върна пробива.

Григор Димитров не успя да се класира за финала на Откритото първенство на САЩ, след като загуби от руснака Даниил Медведев с 6-7(5), 4-6, 3-6 в първия полуфинал от турнира.

Петият в схемата Медведев проби още в откриващия гейм, но скоро след това българинът върна пробива. При 6-5 в първия сет Димитров имаше сетбол на сервис на съперника, но не успя да го реализира и се стигна до тайбрек, в който Медведев се наложи със 7-5.

Григор успя да пробие още в първия гейм на втората част, но веднага допусна рибрейк, а в края на сета руснакът натисна и успя пак да вземе подаването на българския тенисист, за да дръпне с два сета.

В третата част един пробив бе достатъчен на Медведев, за да затвори мача и да стигне до чист успех след близо два часа и 40 минути игра.

По този начин Димитров приключи с участието на тазгодишния US Open, след като за първи път в кариерата си достигна полуфиналите. Медведев от своя страна достигна дебютен финал в турнирите от Големия шлем, а в спор за титлата ще срещне Рафаел Надал.

В момента Най-добрият микс от песни 18:00 - 19:00
  • Nebezao Black Panther 18:02 в момента
  • Nikos Kourkoulis Eline Kai Edene 17:58 Предишна
  • Lili Ivanova, Chocho Vladovski Za Da Te Ima 17:55 Предишна
  • Sandra Resic, Uros Zivkovic I Pusti 17:51 Предишна
  • Elli Kokkinou Ftei I Nihta 17:47 Предишна
  • Gloria Ne Te Davam 17:39 Предишна
  • Rihana Rude Boy 17:34 Предишна