Ивана отправи предизвикателство към феновете с "Красиви приказки" 13 януари, 2025
Ивана реши да започне годината с една по-различна песен от типичния поп-фолк.
От премиерата на „Красиви приказки“, новият й проект събира над 160 хиляди гледания в официалния й Youtube канал Ivana Official и стотици коментари от феновете.
„Това е! Ей такива песни трябват- истински, качествени, музикантски, брилянтни! Браво! Няма какво да говорим… ясно е, че си е номер едно!
„Ивана се завърна с гръм и трясък! Честит 26 години на сцена! Песента е убийствена! Много добре се получило! Успех, Ивана!“
„Точно от такива песни имаме нужда. Мелодични, с красив текст, поднесени от идолите си в този жанр.Поздравления Ивана песента е страхотна и е точно във Ваш стил“.
Ивана благодари за прекрасните коментари и високата оценка и призова феновете си да напишат коя част от текста ги докосва най-силно. Певицата сподели и своята: “омръзна ми да губя себе си…”
Текстът на „Красиви приказки“ пише Ивана заедно с Лора Димитрова и Йордан Ботев. Двамата правят и музиката, а аранжиментът е дело на Деян Асенов.
Ивана се изявява и като сценарист на видеоклипа, режисиран от Николай Скерлев.
Слушай Ивана и в ефира на радио Веселина - най-добрият микс от песни!
Хороскоп Виж всички
Новини
Великден с делфините във Варна ще бъде безплатен за децата до 12 години
Православният свят отбелязва Разпети петък
Три милиона бездомни котки обитават улиците на Гърция
Бул. „Тодор Каблешков“ вече е напълно завършен в София
БПЦ няма да лети за Благодатния огън заради войната в Близкия изток
Боядисване на яйца, спортни игри и шествие на Велики четвъртък в София
„Златни младоженци“ ще си кажат отново „Да“ в Търговище
Прощаваме се с Михаил Белчев - една от най-ярките личности в българската музика и култура
Виена вдигна глобите за изхвърлен фас на 70 евро
Как ще се движи градският транспорт в София в нощта на Възкресение
Кой ще е енергийно беден? Кабинетът прие нови критерии