Дарко посвети „Анна“ на вечната закачка между мъжете и жените 07 декември, 2024
Дарко зарадва феновете си с нов шлагерен сингъл, озаглавен "Анна", и го представи предпремиерно по радио Веселина.
Песента „Анна“ е включена в новия албум на изпълнителя на Ара Мюзик – „Мелодии от сърцето". В края на ноември той бе представен на грандиозна концерт-промоция.
Новият сингъл носи типичното шлагерно звучене. Музиката е дело на самия Дарко, текстът е написан от Николай Гурманов, а аранжиментът е поверен на Пламен Велинов.
„Разбира се, всяка дама, която носи името Анна, може да се чувства специално. Но и не само! Всъщност се разказва за вечната закачка между мъжете и жените, които хем се обичат, хем се дразнят. Много жени още на промоцията споделиха с мен, че точно песента „Анна“ им е фаворит и се припознават в нея“, сподели Дарко.
Изпълнителят издаде и тайната, че тази композиция има и втори вариант, в който се пее „Диляна“, но го е запазил само за своята жена.
Слушай Дарко и в ефира на радио Веселина - най-добрият микс от песни!
Хороскоп Виж всички
Новини
Почина рок легендата Бони Тайлър на 75-годишна възраст
Беатрис - новото име на музикалната сцена в България
Отиде си голямата поетеса и автор на обичани песни - Надежда Захариева
Галин, Десита и Мирела превземат клубовете с "Върколакът"
С различни събития отбелязваме 176 години от рождението на Иван Вазов
Шестото издание на „Хисарлъка Experience“ събира български и чуждестранни музиканти с вход свободен
Мат Деймън: „Одисея“ е като шест или седем филма в един
Елена Папаризу завладява дансинга с модерно поп звучене
Благоевград събира на площада футбол, кино и спортни игри за децата
СЗО предупреждава Европа за нова опасна гореща вълна с температури до 43 градуса
Бюджетът на ДОО за 2026 година мина на първо четене в бюджетната комисия