Лили Иванова представи нов албум със седем песни 02 декември, 2024
Новият албум на Лили Иванова - “2024”, съдържа седем песни - „Два белега“, „Студ“, „Сълза“, „Животе мой“, „Покруса“, „Ветрове“ и „Ненужен спомен“.
Форматът на обложката е нестандартен за CD – с големината на малка винилова плоча, и се изработва за първи път за български изпълнител, съобщават от екипа на примата на българската попмузика. За почитателите са подготвени три самостоятелни картички за автограф, както и 16 цветни страници със снимки от турнето тази година.
На концерта си във Велико Търново Лили Иванова получи огърлие „Златен век“ за заслугите й към българската култура.
За първи път, специален QR код в албума отвежда към онлайн пространство с много допълнително съдържание за почитателите – снимки от записите на песните, бекстейдж снимки от фотосесията за албума, текстове на песните, бутони за закупуване на албума от световните музикални платформи.
В записите на песните участва Li Orchestra. Миксингът е на Ангел Дюлгеров. Той е и музикален продуцент на проекта.
За още музикални новини – слушай радио Веселина-най-добрият микс от песни!
Хороскоп Виж всички
Новини
Как да организираме и контролираме екранното време на децата, според възрастта?
Неочаквани житейски моменти вдъхновиха Дарко за „Любов е“
Русе отбелязва три футболни юбилея с голям турнир
Ретро дизелов влак пътува между София и Банкя на 6 и 7 юни
София променя маршрутите на 10 трамвая и пуска две нови линии
Симона Загорова вдъхва нов живот на стар хит, дело на Илия Загоров
Тино обяви емоционален първи сингъл и нова страница в творчеството
Благотворителен „Мач на Надеждата“ в подкрепа на онкоболни пациенти в страната
Близо 400 деца се включват във „Ваканция, здравей! Да играем безопасно!“ в Стара Загора
DARA става почетен гражданин на София заради Евровизия
Синдикатите искат субсидии за храни и таван на надценките