
Цветелина Янева възроди хит от преди 25 години 23 май, 2024

Цветелина Янева с премиера на “Невиждани очи”:
„Представям Ви една моя любима песен, която от дете не спирах да слушам и да пея! Българската версия е изпята от Орнела, а днес 25 години по-късно можете да я чуете в мое изпълнение! Невиждани очи!“.
Песента е по музика на Yannis Karalis. Аранжиментът прави Даниел Ганев, а Невена Миленкова пише текста. В песента като бек вокал участва Георги Симеонов – JJ.
Феновете останаха доволни от новия проект на певицата:
„Да се учат младите, хубаво е хитовете от миналото да се създават в настоящето, за да се запазят и в бъдещето, и Да, така се прави, с уважение към предишния изпълнител, Браво Цветелина“ ;
„Респект за избора, който направи и даде нов живот на Невиждани очи! Уникална си Цвети Янева, стил, класа, неповторима и незаменима!“;
„Велика песен, завинаги ще е в моето сърце, а сега Цвети Янева я възроди с нейния ангелски глас“.
Видеоклипът е реализиран от режисьора Николай Нанков и оператора Радослав Гочев.
Във видеото Цветелина Янева си партнира с Благомир Мастагарков – участник в петия сезон на „Игри на волята“.
Слушай Цветелина Янева и в ефира на радио Веселина - най-добрият микс от песни!
Хороскоп Виж всички
Новини

Българският филм „Стадото“ се бори за „Оскар“

Нови изравнителни сметки за отоплителен сезон 2024/2025 в София: 48% от домакинствата с възстановявания

Нова електронна система за управление на ваксините в България

Иван Радуловски представя новата си песен "Мария"

Голяма Богородица е. Имен ден имат 179 хиляди българи

Йоргос Мазонакис е приет в психиатрична клиника

С "Жена мечта" Меди каза НЕ на комерсионалното възприятие за красота

Индийският танцов стил одиси представят в четири български града

„Български пощи“ подготвят над 3000 служители за обмяна на левове в евро

Отменят празника на остров Света Анастасия заради бурно море

Любовен триъгълник разпалва страстите в „Материалисти“ от 15 август
