Безплатно обучение по плуване за деца във Варна 21 май, 2024
От 27 май 2024 г., понеделник, започва записването за начално обучение по плуване за деца на възраст от 8 до 12 години.
Програмата е напълно безплатна и се финансира от Община Варна. Заплаща се единствено входната такса за басейна, която за целия период е в размер на 20 лв.
Тренировките ще се провеждат в плувен басейн „Делфини“ в периода от 3 юни до 18 юли. Ще бъдат водени от квалифицирани треньори от спортните клубове и ще имат обща продължителност 20 часа.
Записването се извършва на касата на басейна, която е с работно време от 7:00 ч. до 12:00 ч. и от 14:00 ч. до 20.00 ч. Необходим е документ, удостоверяващ възрастта на детето.
На касата на басейна е изнесен и графикът на треньорите и спортните клубове.
За още любопитни новини – слушай радио Веселина – най-добрият микс от песни!
Хороскоп Виж всички
Новини
Испания е новият световен шампион по футбол
Емиграцията и изборът да останеш са в центъра на нов български филм
Захлаждане с интензивни валежи и гръмотевици през новата седмица
Родители и тийнейджъри - мисия възможна! - част III
Деца от Разград направиха „Пътека на приятелството“
България прекланя глава: Навършват се 189 години от рождението на Апостола на свободата Васил Левски
Малина се завърна с летен хит в неочакван дует с рапъра Тото от „Скандау“
Русе организира публично излъчване на финала на Световното първенство
Изследване разкрива нов потенциал на мелатонина в борбата срещу хроничната болка
Михаела Филева продължава напред със „Слънцето пак изгря“
Неочаквана комбинация: Малина и Тото се събраха в дует