
Йорданка Христова с концерт-спектакъл "Завинаги" на Античния театър в Пловдив 18 април, 2024

След огромния успех на концерта-спектакъл "Завинаги" в Зала 1 на НДК миналата есен, Йорданка Христова ще донесе магията си в Пловдив.
На 12 август 2024 г. примата на българската музика ще излезе на сцената на Античния театър, за да срещне своята публика с незабравими емоции и любими песни.
Обичани хитове като „Изповед“ („Ще продължавам да пея"), "Пред есен", "Тежък характер" ще звучат на живо, преплетени с новите песни на Христова - "Обич разпиляна", "Ще те срещна ли".
Спектакълът "Завинаги" е не само музикално пътешествие, но и лична равносметка на емблематичната певица. 80-годишният юбилей и 60 години на сцена са повод за емоционално завръщане в Пловдив, където Йорданка Христова не е изнасяла самостоятелен концерт от години.
"Чувствам се в страхотна форма за среща с моята публика и нямам търпение да представя в Пловдив, както големите си хитове, така и най-новите си песни", споделя певицата.
На сцената на Античния театър тя ще бъде съпроводена от своя бенд от доказани музиканти, а концертът ще постави началото на нейното прощално турне по цял свят.
За още любопитни новини – слушай радио Веселина – най-добрият микс от песни!
Хороскоп Виж всички
Новини

Българският филм „Стадото“ се бори за „Оскар“

Нови изравнителни сметки за отоплителен сезон 2024/2025 в София: 48% от домакинствата с възстановявания

Нова електронна система за управление на ваксините в България

Иван Радуловски представя новата си песен "Мария"

Голяма Богородица е. Имен ден имат 179 хиляди българи

Йоргос Мазонакис е приет в психиатрична клиника

С "Жена мечта" Меди каза НЕ на комерсионалното възприятие за красота

Индийският танцов стил одиси представят в четири български града

„Български пощи“ подготвят над 3000 служители за обмяна на левове в евро

Отменят празника на остров Света Анастасия заради бурно море

Любовен триъгълник разпалва страстите в „Материалисти“ от 15 август
