Мадона се завърна след тежко боледуване с грандиозен концерт 16 октомври, 2023
Мадона откри турнето си "Celebration" с концерт в Лондон в събота.
Шоуто с най-големите хитове на 65-годишната изпълнителка бе отложено от първоначалната си начална дата през юли, след като Мадона постъпи в интензивно отделение в болница за лечение на тежка бактериална инфекция.
"Наистина съм изключително изненадана, че стигнах дотук", каза Мадона на почитателите си в O2 Арена в Лондон. И сподели, че преживява "луда година" и че нито тя, нито лекарите й са смятали, че ще оцелее. Но децата й я окуражавали и тя "трябвало да оцелее заради тях".
Първият концерт от турнето на Мадона съвпадна с 27-ия рожден ден на дъщеря й Лурдес Леон, която излезе на сцената с майка си.
В Лондон певицата изпя 40 песни от цялата си кариера досега, сред които легендарните "Like a Prayer", "Holiday", "Vogue", "La Isla Bonita".
Северноамериканското турне на Мадона ще започне на 13 декември в Ню Йорк и ще продължи до 24 април идната година с концерт в столицата на Мексико.
Хороскоп Виж всички
Новини
Замърсяване с пластмаса в Гърция: Доклад на WWF откри микропластмаси по крайбрежието
524-метрова водна стена: Историята на най-мощното мегацунами в Аляска
Почина рок легендата Бони Тайлър на 75-годишна възраст
Беатрис - новото име на музикалната сцена в България
Отиде си голямата поетеса и автор на обичани песни - Надежда Захариева
Галин, Десита и Мирела превземат клубовете с "Върколакът"
С различни събития отбелязваме 176 години от рождението на Иван Вазов
Шестото издание на „Хисарлъка Experience“ събира български и чуждестранни музиканти с вход свободен
Мат Деймън: „Одисея“ е като шест или седем филма в един
Елена Папаризу завладява дансинга с модерно поп звучене
Благоевград събира на площада футбол, кино и спортни игри за децата