Надяждане с диня, надпиване с бира и концерт на „Джипси кингс“ предлага 134-я Врачански панаир 14 септември, 2023
Над 100 нови занаятчии и търговци ще предложат своите стоки и услуги на 134-ото издание на Врачанския панаир, което ще се проведе от 14 до 19 септември.
Панаирът ще бъде открит с концерт на Рони Ромеро и група „Еридан“. На 15 септември концерт ще изнесе Тома Здравков, а на 16 септември на сцената ще излязат „Джипси кингс“.
В неделя (17 септември) любителите на народната песен ще могат да видят концерта на победителя в конкурса „Пирин фолк Сандански 2021г.“- врачанският изпълнител Светлин Миланов и танцов състав „Хемус“. В понеделник (18 септември) ще е концертът на певицата Преслава Пейчева, а Духовият оркестър „Виво Монтана“ ще закрият панаира на 19 септември.
И тази година ще има съпътстваща програма, подготвена от Младежкия център във Враца. Включена е играта „Мистериозната кутия“, която предизвика голям интерес миналата година. Ще има и игра със скоропоговорки, предизвикателства за двойки и игра с въпроси за футболния отбор "Ботев". Ще има и надяждане с диня и надпиване с бира.
Хороскоп Виж всички
Новини
Стара Загора кани жителите да се включат в засаждането на 13 хиляди фиданки
Sofia Christmas Fest открива ледена пързалка върху фонтаните пред НДК
НОИ: Пенсионерите в чужбина подават годишна „декларация живот“
Повечето българи смятат, че преходът не е приключил и демокрацията не е истинска
Най-емблематичната поза на Фреди Меркюри бе увековечена със специална монета
Олимпийският огън ще премине от Неапол през Рим до Милано
Община Свищов отличи 32 деца за добри постъпки през годината
България влиза в топ 10 на страните с най-натоварен трафик в света
Цените на горивата у нас продължават възхода си въпреки отсрочката за „Лукойл“
Пловдив открива зала „Африка и Австралия“ и първото зоокафе в България
„Зрителна измама 3“ оглави боксофиса в Северна Америка