„Топлофикация Русе“ спира топлата вода до 11 септември 21 август, 2023
От днес до 11 септември включително, „Топлофикация Русе“ спира подаването на гореща вода за всички свои клиенти на територията на град Русе. Причината са ремонт и профилактика на съоръженията в топлоизточника и топлопреносната мрежа.
И една добра новина от Русе - за втора поредна година Общината организира шоколадовия празник - Фестивал на тортата Гараш. Той ще се проведе на 16 септември, като в подготовката активно са включени и представители на бизнеса и местните културни институти.
Гостите на събитието ще имат възможността да преживеят лично емоцията и да се пренесат в атмосферата на времето на Коста Гараш - създателя на рецептата на едноименния сладкиш. За деца и възрастни ще се проведат конкурси, състезания, кулинарни работилници и демонстрации. Кулминацията за жителите и гостите на Русе ще е концертът на световно известния изпълнител от 90-те години – НАНА.
Хороскоп Виж всички
Новини
Община Стара Загора предупреждава за фалшиви съобщения, генерирани от AI
Природни добавки срещу хронично възпаление: Какво казва науката?
Почина композиторът Кирил Икономов, създателят на вечните хитове на Мая Нешкова
Графа продължава напред с „Картина“ и с книга във видео формат
"Мило мое" - най-емоционалният проект на Тита
Риана влезе в музикалната история
Фестивал за женското здраве събира водещи специалисти в Смолян
Световни звезди идват за Празника на розата в Казанлък
ЕС пуска приложение за проверка на възрастта в социалните мрежи
„Коварен капан: Бягство от отвъдното“ се завръща в кината този август
Лейди Гага се включва в саундтрака към Дяволът носи Прада - 2