„Костенурките нинджа: Пълен хаос” превземат кината 04 август, 2023
Всеки може да създаде безпорядък, но за да сътвориш истински хаос, ти трябват тийнейджъри.
На 11 август култовите Леонардо, Микеланджело, Донатело и Рафаело ще превземат кината с Костенурките нинджа: Пълен хаос – най-вихреното им и бомбастично приключение до момента, в което костенурките отприщват мутантска вакханалия в невиждани размери.
Филмът ще ни срещне с четиримата братя, преди да са се превърнали в любимите герои, които всички познаваме.
След като в продължение на години се крият от човешкия свят в каналите на Ню Йорк, удивителните костенурки искат да бъдат приети като най-обикновени тийнейджъри и трябва да спечелят сърцата на нюйоркчани чрез героичните си действия.
Новата им приятелка Ейприл О‘Нийл им помага да се справят с мистериозен престъпен синдикат, но когато армия от мутанти тръгва по петите им, Леонардо, Микеланджело, Донатело и Рафаело се оказват нагазили в проблеми, далеч надхвърлящи възможностите им.
Хороскоп Виж всички
Новини
Кои са най-очакваните филми през 2026 година
Галина Димитрова посреща Ивановден с „Брей Иване, Калояне“
Избираме думите, белязали изминалата година в България
Три суперлуни и рядка Синя луна в небето през 2026 година
КЗК започва мащабна проверка на ценообразуването и доставките в малките квартални магазини
Засилен контрол върху цените и първи санкции за нарушения
София и Александър са най- предпочитаните имена за бебета
И българското кисело мляко кандидатства за ЮНЕСКО
Празнуваме Йордановден и честваме 178 години от рождението на Христо Ботев
Какви са старите вярвания и ритуали, защо водата в нощта срещу 6 януари се смята за вълшебна
Защо дори една цигара на парти е опасна за здравето