Ceca се завръща в България на 29 юли за голям концерт в Бургас 07 юни, 2023
Обичаната сръбска певица Цеца Ражнатович идва у нас за голям летен концерт на 29 юли на Морска гара, Бургас.
След срещите си през юни със своите почитатели в Швеция, Босна и Херцеговина и Ниш, Кралицата на балканската музика ще зарадва отново и българската публика.
Грандиозният концерт ще се проведе в горещата точка на лято 2023 - Морска гара, Бургас.
Билетите са вече са в продажба като цените започват от 66 лв., а ценовите категории се покачват с тяхното изчерпване и ще достигнат до 120 лв. В продажба вече са и специални VIP маси за почитателите на Ceca.
Ceca обещава едно незабравимо двучасово шоу на живо с вечните си хитове - „Kukavica”, “Zabraneni grad”, “Lepi grome moj”, “Pile”, “Beograd”, “Trepni” и много други.
Ceca е вече 35 години на сцена и държи рекордите за трите най-големи концерта на Балканите – през 2002 в Белград на „Мала Маракана“, с публика над 100 000 души, през 2006 на „Ушче“ - концерт, който събира около 150 000 зрители и пак на „Ушче“ през 2013, когато сръбската звезда пее пред 170 000 фена!
През 2005 година Ceca получава наградата за най-добър изпълнител на Балканите за всички времена, а в края на април тази година, легендата на сръбската музика е удостоена с приз за цялостно творчество на фестивала „Sabor narodne muzike 2023 и стана най-младата певица, която получава тази престижна награда в Сърбия.
Билети за концерта на Цеца на 29 юли в Бургас, вече са в продажба в мрежата на Ticketstation.bg: https://ticketstation.bg/bg/p4396-ceca-2023
Официална Facebook страница за концерта: https://www.facebook.com/ceca.concert.bulgaria
Събитието във Facebook е тук: https://www.facebook.com/events/1377018759821019
Медиен партньор на събитието е радио Веселина!
Хороскоп Виж всички
Новини
КЗК разширява мащабния анализ на храните с проверка на пазара на плодове и зеленчуци
Висока опасност от лавини в планините: Спасителите съветват да се избягват високите зони
Ново проучване поставя под въпрос ефективността на фастинга при борбата с излишните килограми
Майли Сайръс се завръща като Хана Монтана
Магда в „Изгаряш ме бавно“ - нова музика и жена, която отказва да бъде спрянa
Цяла България почита 153-тата годишнина от гибелта на Васил Левски
Годината на Огнения Кон носи възможности, сила и приключения
Две български салати са в топ 3 на най-добрите в света
Сара и Асен Лаутари представят новия си сингъл „На чисто“
Пулсът – невидимият диригент на сърцето
Папи Ханс задава болезнени въпроси в „Непознат“