Любо Киров благодари на приятелите си с песен 05 май, 2023
Концертите му са в ТОП 3 на най-продаваните музикални събития за изминалата година, а албумът му „Целуни ме“ с лекота заслужи първото място за 2022-ра по продажби на музикалния пазар у нас.
След успеха на хитовия си дует с DARA (“Вече няма как“), любимото момче на поп сцената у нас Любо Киров сега вади пореден сингъл озаглавен „Ако сме двама“.
„Песен - благодарност, песен - лекота и радост, музика, която празнува приятелството и взаимната подкрепа“ – така Любо определя новия си проект.
„Ако сме двама“ излиза и с видео, уловило емоционални мигове от множеството срещи на певеца с публиката през последните месеци.
"Кадрите от истинския живот, заедно с музиката, ме карат да си спомням важните моменти отново и това, че човек успява повече, ако има някой до себе си. До мен стоят толкова много хора, които вярват в мен и чиито озарени лица виждам и на концертите. Благодаря на всеки един от тях!“, казва Любо, който тръгва отново на национално турне във всички големи градове. През ноември то ще завърши и с две дати в София, зала 1 на НДК.
Хороскоп Виж всички
Новини
Стоян Петков разкрива скрития фолклор за бъдещите поколения
Папата благослови „Саграда Фамилия“ - най-високата църква в света
Студентски град събира на едно място рок легенди и Gen Z звезди на българската музика
Емили Блънт блести в новия филм на Стивън Спилбърг
Маги Джанаварова се завръща на музикалната сцена с „Лудост“
18 песни влизат в саундтрака към Мондиал 2026
Илиян Бойд превърна любовно съобщение в песен
В Ямбол организират акция по кръводаряване и най-ароматния фестивал в Градския парк
Под лупа: Как колпоскопията спасява животи
Солун се готви за световен рекорд с най-мащабното зейбекико
Бали връща Светла Иванова към голямата ѝ любов - музиката