Любо Киров благодари на приятелите си с песен 05 май, 2023
Концертите му са в ТОП 3 на най-продаваните музикални събития за изминалата година, а албумът му „Целуни ме“ с лекота заслужи първото място за 2022-ра по продажби на музикалния пазар у нас.
След успеха на хитовия си дует с DARA (“Вече няма как“), любимото момче на поп сцената у нас Любо Киров сега вади пореден сингъл озаглавен „Ако сме двама“.
„Песен - благодарност, песен - лекота и радост, музика, която празнува приятелството и взаимната подкрепа“ – така Любо определя новия си проект.
„Ако сме двама“ излиза и с видео, уловило емоционални мигове от множеството срещи на певеца с публиката през последните месеци.
"Кадрите от истинския живот, заедно с музиката, ме карат да си спомням важните моменти отново и това, че човек успява повече, ако има някой до себе си. До мен стоят толкова много хора, които вярват в мен и чиито озарени лица виждам и на концертите. Благодаря на всеки един от тях!“, казва Любо, който тръгва отново на национално турне във всички големи градове. През ноември то ще завърши и с две дати в София, зала 1 на НДК.
Хороскоп Виж всички
Новини
Габриела и Галена вдигат всички на крака с "Пълен цирк"
Кабинетът замразява минималната заплата до 2028 г. и въвежда лични осигуровки за чиновници
Бизнесът отчете ръст на туристите през юни и съзря негативна кампания срещу Черноморието
„Ven PaCa“ - първият сингъл на EXPOSƎ с легендарния Франки Мюлер
Лятото и световъртежите – какво трябва да знаем?
„Можеш да го направиш“ е мотото на Международния олимпийски ден
Експерти предупреждават за петте най-чести грешки при пиенето на вода в летните жеги
„Играта на играчките 5“ постигна исторически успех в боксофиса
КЗП започна масирани проверки на цените по Южното Черноморие
Два дни Троян спортува с Лора Христова
"Аз и ти" - една специална песен от Ина Гаярди