След 15 години - Индиана Джоунс отново с премиера в Кан 04 април, 2023
Световната премиера на "Индиана Джоунс 5", с участието на Харисън Форд, е планирана за 18 май по време на 76-ото издание на кинофестивала в Кан.
Четвъртият филм от поредицата за археолога-авантюрист е бил представен на същата дата в Кан, само че през 2008 година.
Сега кинофорумът на Френската Ривиера ще отдаде почит на 80-годишния Харисън Форд и филмовата му кариера.
"Индиана Джоунс и часовникът на съдбата“ е режисиран от Джеймс Манголд. За да подмладят Харисън Форд създателите на лентата са използвали специални техники. И той отново ще търси артефакт, този път такъв, който може да "поправя грешки в миналото".
Новият филм на Мартин Скорсезе - "Убийците на цветната луна", също ще бъде представен за първи път в рамките на кинофорума в Кан.
Лентата е вдъхновена от романа "Убийците от Оклахома и раждането на ФБР" на Дейвид Гран и разказва за серийни убийства на индианци от 20-те години на миналия век. Продукцията на Скорсезе е с участието на Леонардо ди Каприо и Робърт де Ниро. Представянето е планирано за 20 май.
Хороскоп Виж всички
Новини
Как да разпознаем кои бенки са опасни?
Русе празнува Деня на река Дунав с дефиле на над 200 лодки и акробатично авиошоу
Данъчни инспектори тръгват по курортите като „тайни клиенти“ за откриване на нарушения
Ваксината срещу варицела става задължителна и безплатна от юли
Започнаха масови проверки на водните атракциони по Черноморието
Madonna и латино звездата Feid обединяват сили в нов глобален футболен химн
Нов филм с Еди Мърфи разказва историята на Магарето от „Шрек“
Кюстендил посреща хиляди гости за Празника на черешата
Банско се превръща в център на таланта, музиката, изкуството и летния туризъм
След триумфа на „Евровизия“: DARA ще представя културното наследство на България пред света
Нови цени от август: Тютюневите изделия поскъпват заради увеличение на акциза