
Холивудска звезда ще играе в Народния театър 23 януари, 2023

За първи път световноизвестният американски актьор Джон Малкович ще играе на българска сцена.
Той излиза на сцената на Народния театър на 16, 17 и 18 февруари заедно с една от най-популярните литовски актриси - Ингеборга Дапкунайте в спектакъла "В самотата на памуковите полета" от режисьора Тимофей Кулябин, който през декември постави "Нора" в Народния театър.
"Интересът на хората към гостуването на Малкович в последните няколко месеца е забележителен. Още следващата седмица Народният театър официално ще обяви старта на продажбата на билети за спектакъла. Феновете ще могат да закупят своя пропуск от сайта и касите на театъра, както и онлайн", съобщават още от Народния театър.
Джон Гавин Малкович е американски киноактьор, процудент и режисьор от хърватски произход, носител на награда „Еми“ и номиниран за „Сателит“, „БАФТА“, две награди „Сатурн“, две награди „Оскар“ и три награди „Златен глобус“.
Хороскоп Виж всички
Новини

31 години Радио Веселина с Лепа Брена и Драгана Миркович

Парламентът на Чехия забрани на депутатите да използват TikTok

Пускат 6,5 км от автомагистрала „Европа“, вдигат тол таксите

Том Круз сбъдва детската си мечта с най-голямата каскада в киното

Безплатни прегледи в Бургас за пациенти с болки в кръста и гръбнака

МОН предлага 552 места за прием в училищата с национално значение

26% от хората по света са без чиста питейна вода

Националният музей “Земята и хората” отбелязва Световния ден на водата

Велико Търново празнува с шествие, концерти и забавления за децата

Първият туристически кораб за сезона акостира в Русе

Наблюдаваме рядко космическо събитие
