Има ли драма между Виктория и Филип Буков 24 ноември, 2022
Виктория си партнира с популярния актьор Филип Буков във видеото към песента „How to Ruin a Life”. Сюжетът включва драматична история между екранната двойка.
Виктория споделя развълнувано: „Във видеото на “How to Ruin a Life” влизам в роля, за която имах нужда от истинска актьорска подготовка. С талантлив партньор на екрана, какъвто е Филип Буков, влизането в образ стана по-лесно отколкото си го представях. Благодаря на всички фенове, които чакаха с интерес видеото към „How to Ruin a Life” още от лятото и за подкрепата от страна на BNK Wines. За всички, които не спряха да ми пишат през тези месеци, имаме и малка изненада в края на видеото. Историята ще продължи и през декември!“.
Премиерата на „How to Ruin a Life” на Виктория, която доби популярност в Европа с участието си на Евровизия 2020 и 2021, беше през юни. Песента се превърна в един от българските радио хитове на лятото. Певицата на Ligna Studios имаше възможност да представи песента на живо на концерти във Варна, София, Бургас и Пловдив.
Музикалното видео на Виктория е режисирано от Виктория Караколева от Mooncut Film Studio, а зад камерата застава Дамян Димитров. Музиката и текста на „How to Ruin a Life” са дело на Виктория, шведските композитори Оливър Бьорквал и Хелена Ларсон, както и американката Софи Хинтц.
Хороскоп Виж всички
Новини
Замърсяване с пластмаса в Гърция: Доклад на WWF откри микропластмаси по крайбрежието
524-метрова водна стена: Историята на най-мощното мегацунами в Аляска
Почина рок легендата Бони Тайлър на 75-годишна възраст
Беатрис - новото име на музикалната сцена в България
Отиде си голямата поетеса и автор на обичани песни - Надежда Захариева
Галин, Десита и Мирела превземат клубовете с "Върколакът"
С различни събития отбелязваме 176 години от рождението на Иван Вазов
Шестото издание на „Хисарлъка Experience“ събира български и чуждестранни музиканти с вход свободен
Мат Деймън: „Одисея“ е като шест или седем филма в един
Елена Папаризу завладява дансинга с модерно поп звучене
Благоевград събира на площада футбол, кино и спортни игри за децата