30 години „Секс, наркотици, рокендрол” 06 ноември, 2022
Този месец постановката „Секс, наркотици, рокендрол” започва своя 30-и сезон на сцената на театър „Българска армия”.
Представлението, превърнало се във феномен, е неофициален рекордьор на Гинес. В него участват Добрин Векилов –Дони, проф. д-р Ивайло Христов и Коцето – Калки.
Екипът ще празнува 30 години на сцената на „Българска армия” със спектакли на 11-и, 12-и и 13-и ноември, като и на 28-и ноември в Берковица и на 29-и ноември в Своге.
В страницата на представлението във Facebook е отправена специална покана към зрителите-ветерани, които са гледали пиесата през трите ѝ декади.
Постановката отдавна е добила и световна популярност. Актьорите изправят на крака публиката в САЩ, Нидерландия, Австралия и Германия.
Хороскоп Виж всички
Новини
По-високо потребление вдигна сметките за ток през февруари
Бургас отхвърли карта от 1 евро за градския транспорт за пенсионери
Бананите: Естествено средство за по-добро настроение и сън
Социалните мрежи увеличават желанието на младежите да пият алкохол
Българска певица и популярен турски актьор излизат на сцената на Сан Ремо
Благоевград ще бъде домакин на шест фестивални дни - от фолклора до Бродуей
Учени създадоха гел, който произвежда кислород за заздравяване
Кои са най-добрите дестинации, хотели и плажове за предстоящата година?
„Битка след битка“ спечели шест награди БАФТА
България завърши на 28-то място по медали на Зимната олимпиада
България ще има поклоннически маршрут като испанския Камино