Започват снимките на най-новата екранизация по Агата Кристи 12 октомври, 2022
Кенет Брана
Снимка: Forum Film BulgariaСлучайно или не, този Хелоуин стартира продукцията на напрегнатия свръхестествен трилър на 20th Century Studios A Haunting in Venice, вдъхновен от романа Празникът на Вси светии на Агата Кристи. Филмът ще бъде режисиран от носителят на „Оскар“ Кенет Брана по сценарий на номинирания за „Оскар“ Майкъл Грийн, а снимките ще се осъществят в Pinewood Studios в Лондон, както и на локация във Венеция.
Действието на страховитата мистерия A Haunting in Venice се развива след Втората световна война във Венеция, в нощта на Вси светии.
Пенсиониран и живеещ в изгнание в най-бляскавия град в света по онова време, прочутият детектив Еркюл Поаро неохотно се оказва сред присъстващите на спиритичен сеанс в разпадащ се, обитаван от духове дворец. Когато един от гостите е убит, Поаро се оказва в центъра на зловещ свят на сенки и тайни.
A Haunting in Venice ще дебютира в киносалоните през 2023.
Хороскоп Виж всички
Новини
Децата и "глобалната мрежа"
На Тодоровден в кв. „Бенковски“: зрелищни конни състезания и 70 години Конна полиция
24-часова стачка блокира Гърция на 28 февруари: Какво трябва да знаете
Полицията с извънредна акция по пътищата за празниците
Лора Христова е най-голямата изненада на Олимпиадата в Милано
Русе представя 3D проект, който възстановява облика на града от 1930 г.
Емблематичен хит на Кети Гарби излиза с модерно звучене
Нов фолклорен проект среща Севера и Тракия в „Я, чуйте, чуйте“
Над 200 деца ще рецитират „Аз съм българче“ и ще изпеят „Питат ли ме дей зората“
Овесена каша сваля холестерола само за два дни
Близо 50 000 българи на Шипка и във Велико Търново за 3 март