
Енрике Иглесиас разбива лятото с нов горещ хит 02 юли, 2021

Енрике Иглесиас, или “най-великият латино артист на всички времена“ според Billboard, се готви да запише още едно постижение в музикалната история с нов сингъл, колаборация с регетон звездата Farruko.
Танцувалното парче “Me Pasé” е перфектният летен химн и припомня на милионите фенове на Iglesias от цял свят защо “кралят на латино попа“ с право е международна икона през последните две десетилетия.
“Me Pasé” излиза с официално видео на режисьора Alejandro Perez, заснето по райските плажове на Samaná в Доминиканската Република, а гостоприемството на местните жители правят кадрите още по-специални.
Парчето ще бъде част и от новия албум на носителя на 47 статуетки от Billboard Latin Music Awards и редица награди GRAMMY, планиран да излезе през септември 2021 г., и ще се нареди в дългия списък от разбиващи световните класации хитове на звездата.
На 25 септември Iglesias ще стартира турнето си с Ricky Martin в Северна Америка с концерт в Лас Вегас, а феновете вече са в нетърпеливо очакване нa историческото събитие, което ще събере двете латино легенди под един покрив. Това ще бъде и първото турне на Enrique в САЩ от 2017 г. насам.
Хороскоп Виж всички
Новини

Дислалия при деца – причини, симптоми и лечение

Енрике Иглесиас се събра с аржентинска суперзвезда

Райна отново празнува рождения си ден с подарък за феновете

Бургас организира спортен уикенд и келтски фестивал с игри

Понор планина и митичния връх Була

НКЖИ внедри модерна информационна система за управление на влаковото движение

В Ямбол се изграждат нови комбинирани велосипедни и пешеходни алеи

Елия Тодорова от 4 Magic стартира самостоятелна кариера

Два филма си поделиха голямата награда от "Златна роза"

"Използвай сърцето си, за да знаеш" - полезни съвети от специалистите

Спонсорирана статия: Гардероб в цветовете на есента. Магазините за дрехи ни засипват с нови колекции. Кои цветове и десени са водещи?
