Започва ремонт на пътя през Владая 12 май, 2021
От днес започва поетапен ремонт на 4 км от първокласния път София-Перник в отсечката между жп гара „Владая“ и пътен възел „Даскалово“.
В първия етап ще се работи от Владая до кръстовището за Рударци и Кладница в с. Драгичево. Ще бъде ограничено движението в платното за София като трафикът ще преминава двупосочно в платното за Перник. На кръстовището в с. Драгичево ще бъде забранен левият завой за Рударци, заради което е въведен обходен маршрут.
Предвижда се през септември ремонтните дейности да продължат в отсечката от Драгичево до пътен възел „Даскалово“, като трябва да завършат до края на годината.
Агенция „Пътна инфраструктура“ апелира шофьорите, които ежедневно пътуват между София и Перник, да ползват автомагистрала „Струма“, като алтернативен маршрут на първокласния път през Владая.
Хороскоп Виж всички
Новини
София е в топ 5 на най-добрите европейски градове за бюджетно пътуване
ГИТ: Допълнително заплащане на 31 декември и 2 януари само при извънреден труд
Трета сливица?!?
На Никулден – всички празнуват Бургас!
Никулден: Денят на Св. Николай – покровител на моряци, рибари и банкери
DEEP ZONE Project представят първи сингъл към нов албум
Гуна Иванова пази и предава автентичния фолклор с китка песни
Цветът на 2026 година носи надеждата за чисто начало
Български пожарникари стават "Герои в сянка“ с благотворителна кауза
Майли Сайръс се сгоди за приятеля си музикант Макс Морандо
Леонардо ди Каприо потвърди за продължението на култовия „Жега“