Ново дарение за над 35 000 лв. от "Интръст" на Делян Пеевски 12 май, 2020
„Интръст“ ЕАД на Делян Пеевски дари на Белодробната болница в Пазарджик болнично оборудване на стойност 10 750 лева.
Със сумата са закупени и предоставени на Специализираната болница за активно лечение на пневмофтизиатрични заболявания 10 броя болнични легла, матраци и шкафчета към тях, като те ще бъдат използвани за пациенти с COVID-19.
Това е поредният благотворителен жест на Делян Пеевски в помощ на битката на лечебните заведения в региона с коронавируса - преди няколко седмици кметът на Пазарджик Тодор Попов обяви, че депутатът е най-големият дарител за областта, като само помощта му за МБАЛ Пазарджик надхвърля 82 000 лева.
Още едно дарение е направено от "Интръст"ЕАД - 300 защитни облекла за 24 660 лева са предоставени за медиците на първа линия в лечебните заведения в Пловдив област.
Хороскоп Виж всички
Новини
Министерството на туризма обмисля нови ваучери за почивка
Евровизия 2026 започва: DARA открива втория полуфинал във Виена
За пръв път от 53 години - български филм се състезава за "Златната палма" в Кан
Обновеният парк „Калето“ в Свищов отвори врати за туристи
Хорърът Backrooms дебютира в кината през май
ВМА се включва в националната кампания за превенция на хипертонията
DARA ще гостува на Ерос Рамацоти в Италия
Биляниш и Лео в "Татуировка" – любовта оставя белези завинаги
Даниела Петрова: Светът се променя! Готови ли сме?
Шумен и Ловеч празнуват в деня на Светите братя Кирил и Методий
Жега, гръмотевични бури и рязко застудяване