Триумфът на Галена: "Еуфория" се превърна в невиждан спектакъл от световна класа 10 ноември, 2025
Галена написа история с юбилейния си концерт "Еуфория" и отново доказа, че e кралица на музикалната сцена.
Над 15 000 хиляди фенове станаха свидетели на невиждан спектакъл от световна класа с модерна визия, ефектни декори, впечатляващи костюми, невероятни танцьори, светлинно шоу и едни от най-големите хитове на обичаната певица. Всичко това се допълваше и от неповторима енергия, която се усещаше от сцената.
Впечатляващото шоу продължи близо 4 часа под режисурата на Рафи Бохосян и невероятните момчета и момичета от V-band, и се превърна в едно от най-мащабните събития на българската музикална сцена.
Освен най-големите си хитове, Галена изпя на публиката и едни от най-добрите си дуети с нейните колеги - Деси Слава, Фики, Малина, DJ Дамян, Цветелина Янева, Преслава, Борис Дали и Азис.
@djdamyan 8.11 - София #dj_damyan #bulgaria #galena ♬ original sound - Dj Damyan
"Еуфория" не беше само концерт, това беше и една своеобразна емоционална изповед на певицата. Галена отдели и минути, за да поздрави майка си и любимият си мъж Галин с песни, които са сантимент за семейството. Голямата изненада беше появата на малкия й син Алекс, който сбъдна мечтата си да излезе пред публика и да запее, заедно с майка си парчето "Хавана Тропикана".
@galena1.official ❤️ #Алекс #Euphoria #Arena8888 #Galena ♬ original sound - Galena
Ефектният шоу-спектакъл запечата и момент, в който Галена полетя пред препълнената зала. Певицата изпя във въздуха един от последните си хитове "22:22" и взриви публиката.
Специалната вечер на Галена уважиха много нейни колеги и редица популярни личности, сред които Анелия, Константин, Глория, Алисия, Аристос Константину, Лидия, Атанас Колев, Вениамин, Михаела Маринова, Дара, Николета Лозанова, Зейнеб Маджурова и др.
Часове след паметната вечер на "Еуфория" Галена написа в социалните мрежи:
Азис също сподели емоции от концерта на Галена:
След грандиозният шоу-спектакъл "Еуфория" за Галена предстои още едно вълнуващо събитие - специална съвместна изложба, която ще покаже ексклузивни откутюр тоалети на певицата. Събитието е планирано за 14 ноември в София.
Очаквай подробности за изложбата, както и гостуването на Галена в предаването "Вип Зона" скоро в ефира на радио Веселина - най-добрият микс от песни!
Хороскоп Виж всички
Новини
Съд в Мюнхен: OpenAI е нарушила авторски права върху германски песни
Madonna отбелязва 20 години от „Confessions on a Dance Floor“ с дигитално луксозно издание
Давид Миланов представи дебютния си сингъл „Цялата вселена“ точно в 11:11 на 11.11
Леонардо ди Каприо разкри любимия си филм на Кристофър Нолан
Триумфът на Галена: "Еуфория" се превърна в невиждан спектакъл от световна класа
Любов отвъд смъртта: „Докато вечността ни раздели“ тръгва по кината на 12 декември
Новак Джокович намекна за край на кариерата след Олимпиадата в Лос Анджелис
Парите от паркиране в София – директно за районите със синя и зелена зона
Филмът за Майкъл Джексън чупи рекорди преди да излезе
Номинации за наградите Грами за 2026
Ноември е най - супеният месец в годината