Мария с нова песен в колаборация с хитов румънски изпълнител 21 септември, 2025
Мария представи новата си песен "Харем". Парчето е съвместен проект с един от най-актуалните румънски изпълнители - Tzanca Uraganu.
"„Харем” е една уникална песен - моя много любима и благодаря на @tzanca__uraganu @vip.stefcho.bend.sofia @nek.florin @deyanskky.wav и @petia_radeva_ за този проект.", написа певицата часове преди премиерата.
"Дам, изяде с хит!!! Браво!"
"Лудница е! Браво, Мария, право в десятката!"
"Харем" е по музика на Tzanca Uraganu, VIP Stefcho Band и Nek Florin, текстът е поверен на Петя Радева.
Ефектният видеоклип е на режисьора Люси Иларионов. Румънският хитмейкър Андрей Велку, както е истинското име на Tzanca Uraganu, е пристигнал в България специално за снимките на лентата, издават запознати.
Твърди се, че румънският изпълнител на манеле Tzanca Uraganu в момента е един от най-скъпоплатените и търсени музиканти в северната ни съседка. Припомняме ви, че той успешно се колаборира през 2024 г. и с Галена, създавайки парчето "Delta Force", което към момента има 22 милиона гледания в най-голямата мрежа за видеосподеляне Youtube, а слушателите на радио Веселина го избраха за Балкански хит на 2024 в Първите годишни музикални награди на радио Веселина.
В средата на август миньончето на поп фолка се омъжи на пищна церемония на остров Корфу. Мария направи съпричастни своите почитатели към този важен момент от живота си, споделяйки снимки от церемонията в социалните мрежи.
Вдъхновена от любовта, госпожа Петкова, както е новата фамилия на Мария, определено успя да поднесе изненада с новата си песен "Харем", която за кратко време взриви интернет.
Слушай Мария и в ефира на радио Веселина - най-добрият микс от песни!
Хороскоп Виж всички
Новини
Нов сингъл на Ели Голдинг започва с народната песен Калиманку Денку
Нова интерактивна карта показва всички регистрирани водни бази по българското Черноморие
Хорър поредицата Коварен капан се завръща в кината с нов филм през август
Галена вкара изкуствения интелект в поп фолка
„Батман 2“ с Робърт Патинсън ще се развива в заснежен Готъм Сити
Промени в движението на трамваи 10 и 13 в София, спират линии 12, 15 и 18
Проучвания разкриват как мелатонинът и магнезият помагат при безсъние
Варна връща предплатените карти за градски транспорт с нови възможности
Леонардо ди Каприо и Джеф Безос финансираха инициатива за възстановяването на 100 най-застрашени видове на Земята
Столичната община отваря климатично убежище и раздава вода в най-горещите дни
D2 и Део отново обединяват сили в новия сингъл и видеоклип „Свобода“