Любовен триъгълник разпалва страстите в „Материалисти“ от 15 август 14 август, 2025
От този петък, 15 август, кинолюбителите ще се потопят в горещата и завладяваща романтична комедия „Материалисти“, режисирана от номинираната за „Оскар“ Селин Сонг („Минали животи“).
С участието на магнетичните Дакота Джонсън, Педро Паскал и Крис Евънс, филмът обещава любовен триъгълник, който ще разгорещи страстите и ще постави на изпитание представите за любов, сигурност и истински ценности.
В центъра на историята е Луси (Джонсън) – успешна нюйоркска сватовница, чийто живот е изграден върху аналитичност и строги критерии за избор на партньори.
Тя вярва, че любовта може да бъде предвидена и управлявана. Но когато пътищата ѝ се преплитат с харизматичния милионер Хари (Паскал) и бившия ѝ приятел Джон (Евънс), който се бори с финансови трудности, животът ѝ излиза извън контрол. Луси е принудена да се изправи пред дилемата: да избере материалната сигурност или неподправените чувства, които не се подчиняват на логиката.
Зад кадър творческият екип разкрива какво прави „Материалисти“ уникален. Селин Сонг съчетава елегантен визуален стил с умението си да преосмисля жанра, създавайки пълнокръвни герои, с които зрителите лесно се идентифицират. Актьорите споделят вълнението си от работата с режисьор, който вдъхва живот на киното, а Сонг подчертава, че филмът изследва една от най-големите мистерии в живота – любовта. „Материалисти“ надхвърля клишетата, разкривайки сложността на избора между сърцето и разума.
За още любопитни новини – слушай радио Веселина – най-добрият микс от песни!
Хороскоп Виж всички
Новини
Селин Дион планира 10 концерта в Paris La Défense Arena
„Букър” отново номинира български роман за най-престижната литературна награда
Април ще бъде по- дъждовен с температури от минус 5° до 29°
Български момичета стават посланици за един ден в Британското посолство
Домът на хумора в Габрово празнува 54 години с вход свободен
България се сбогува с легендата Борислав Михайлов: Светът на спорта в скръб
На 63-годишна възраст издъхна Борислав Михайлов
Най-голямата дантелена рокля събира ръчен труд и история от цялата страна
Кръводарителска акция на Цветница: Дари кръв в храм „Рождество Христово“
Полярната сова от „Хари Потър“ вече е защитен вид от ООН
Ботаническата градина на БАН представя изложба на ядливи цветя с кауза