
Ива и Велислава Костадинови представят силата на любовта в „Очи имаш, Стойне“ 23 май, 2025

„Очи имаш, Стойне“ е новото музикално предложение на Ива и Велислава Костадинови.
Музиката и текстът са народни, а аранжиментът е дело на Светлин Къслев, който внася нов прочит и емоционална дълбочина в звученето. В проекта специално участие взима и Flawless Trio, които допринасят със своя талант, енергия и професионализъм към инструменталната част.
Изпълнена с вълнуващи емоции и лично послание, „Очи имаш, Стойне“ представя силата на любовта в нейната най-истинска форма. Двете фолклорни изпълнителки на Diapason Records споделят, че този проект е специален за тях с посланието си и с личната история, която представя:
„Песента ни е позната още от детството. Присъства в няколко интерпретации на нашата баба – Гуна Иванова. Това е една от любимите ни песни, заради смисъла, с който докосва. Както често казваме: песните, които представяме пред аудиторията и нашите почитатели, винаги отразяват нашето настроение. А сега то е именно такова – поради много обясними причини и всичко, което се случва в личния ни живот“, споделиха Ива и Велислава Костадинови.
Стефан Маринов от Buddubbaz Tape Company, с когото двете талантливи сестри работят успешно вече близо шест години, е режисьор и главен оператор на видеото. То е заснето в уникалната атмосфера на Народно читалище „Братя Миладинови – 1917“ в столичния квартал Княжево. Залата, заредена с история и дух, се превръща в идеалната сцена за това вълнуващо музикално преживяване.
Слушай Ива и Велислава Костадинови и в ефира на радио Веселина - най-добрият микс от песни!
Хороскоп Виж всички
Новини

Турция затяга санкциите за пътни нарушения: глоби до 9000 евро и затвор

Засилен контрол по маршрута Ботевград – Видин заради товарния трафик

Фалшиви реклами злоупотребяват с името на Министерството на здравеопазването

Времето през юни - от 10° до 38° и валежи около или под нормата

Панорамен асансьор ще свързва Морската градина с крайбрежната алея на Варна

Велико Търново празнува Спасовден на Царевец

Варна празнува 1 юни с пъстър детски фестивал и зона без коли

Цената на тока за бита остава регулирана и след 1 юли

Летният сезон на Витоша започва на 31 май с лифтове, забавления и колоездачни приключения

Фики с бутикова промоция на тройния си албум

Любо Киров представи видео пътуване към красивите неща в живота
