
Великденска работилничка в Зоопарк Стара Загора 03 април, 2025

Зоопарк Стара Загора за първи път организира Великденска работилничка, която ще се проведе от 7 до 11 април 2025 г. Събитието ще започва всеки ден от 10:00 ч. и ще бъде насочено към ученици, малчугани от детски градини и посетители на зоопарка, които ще имат възможността да участват в украсяването на великденски яйца.
Работилничката е чудесна възможност за малки и големи да изразят своето творчество, докато се наслаждават на природата и спокойната атмосфера на зооградината.
По време на занятията участниците ще научат различни техники за декорация на яйца – от традиционни методи като рисуване и декупаж до модерни и иновативни подходи, съобразени с възрастта на участниците.
Събитието ще се проведе в специално обособена зона в зоопарка, където екипът на зооградината ще осигури всички необходими материали и подкрепа.
Д-р Найден Илинов, ръководител на Зоопарк Стара Загора, кани всички да се присъединят към инициативата:
„Работилничката ще бъде място, където всеки може да покаже своето творчество и да създаде нещо красиво. Нека създадем спомени заедно! Очакваме ви с усмивка и радост, за да направим великденските празници още по-цветни и специални.“
За още любопитни новини – слушай радио Веселина – най-добрият микс от песни!
Хороскоп Виж всички
Новини

Теодора и Илиян Сандрев представят истинска фолклорна магия

Празник с кауза организира болницата в Габрово

От днес винетките поскъпват

Фолклорен спектакъл в Стара Загора: "Фолклорен диалог" обединява два елитни ансамбъла

Засилени проверки по пътищата за майските празници: жандармерия и пътна полиция с мащабна акция

Гуцанов: Няма да се отнемат права на пенсионери, а системата ще се надгражда внимателно

"C’est La Vie": Музикалният наръчник за живота от Дара Екимова

В Копривщица започва отбелязването на 149 години от Априлското въстание

Музеят в Търговище с нова инициатива - „Мога като баба, мога като дядо”

Готвят реформа в пенсионната система: обсъждат по-високи осигуровки и пътна карта за промени

Рада и Здравко Мандаджиеви - семейство извън стереотипите
