Лейди Гага превръща хаоса в изкуство с новия си албум MAYHEM 11 март, 2025
14 песни са включени в дългоочаквания седми студиен албум на Лейди Гага - MAYHEM.
Звездата, носителка на Оскар и културна икона, изследва хаоса и неговата трансформираща сила, превръщайки го в изкуство, което провокира, вдъхновява и обединява.
MAYHEM е наелектризираща еволюция на нейното творчество и завръщането на Гага към поп жанра.
„MAYHEM е за намиране на красотата в останките, за танцуване през разрухата и за владеене на хаоса в живота“, казва Гага. „Този албум е моето свободно сърце, моят неукротим глас и моята любов към феновете ми.“
Албумът представя сътрудничества със звезди от индустрията, включително оглавяващия класациите сингъл „Die With a Smile“ с Бруно Марс.
Лейди Гага ще получи наградата за новатор на iHeartRadio за 2025 г. на 17 март, след което ще изнесе MAYHEM на сцената с главни изпълнения на Coachella (11 и 18 април) и огромно шоу на стадиона в Мексико Сити (26 април).
От дебютния си албум The Fame до саундтрака на A Star Is Born, отличен с Оскар, Лейди Гага има 13 награди GRAMMY, множество рекорди на Гинес и продължава да оказва влияние върху киното, модата и филантропията.
Слушай Лейди Гага и в ефира на радио Веселина-най-добрият микс от песни!
Хороскоп Виж всички
Новини
Три милиона бездомни котки обитават улиците на Гърция
Бул. „Тодор Каблешков“ вече е напълно завършен в София
БПЦ няма да лети за Благодатния огън заради войната в Близкия изток
Боядисване на яйца, спортни игри и шествие на Велики четвъртък в София
„Златни младоженци“ ще си кажат отново „Да“ в Търговище
Прощаваме се с Михаил Белчев - една от най-ярките личности в българската музика и култура
Виена вдигна глобите за изхвърлен фас на 70 евро
Как ще се движи градският транспорт в София в нощта на Възкресение
Кой ще е енергийно беден? Кабинетът прие нови критерии
„Благодаря“ събира фолклор и опера с послание за вяра и сила
Ученици от цялата страна отбелязват 150-годишнината от Априлското въстание