
Лейди Гага превръща хаоса в изкуство с новия си албум MAYHEM 11 март, 2025

14 песни са включени в дългоочаквания седми студиен албум на Лейди Гага - MAYHEM.
Звездата, носителка на Оскар и културна икона, изследва хаоса и неговата трансформираща сила, превръщайки го в изкуство, което провокира, вдъхновява и обединява.
MAYHEM е наелектризираща еволюция на нейното творчество и завръщането на Гага към поп жанра.
„MAYHEM е за намиране на красотата в останките, за танцуване през разрухата и за владеене на хаоса в живота“, казва Гага. „Този албум е моето свободно сърце, моят неукротим глас и моята любов към феновете ми.“
Албумът представя сътрудничества със звезди от индустрията, включително оглавяващия класациите сингъл „Die With a Smile“ с Бруно Марс.
Лейди Гага ще получи наградата за новатор на iHeartRadio за 2025 г. на 17 март, след което ще изнесе MAYHEM на сцената с главни изпълнения на Coachella (11 и 18 април) и огромно шоу на стадиона в Мексико Сити (26 април).
От дебютния си албум The Fame до саундтрака на A Star Is Born, отличен с Оскар, Лейди Гага има 13 награди GRAMMY, множество рекорди на Гинес и продължава да оказва влияние върху киното, модата и филантропията.
Слушай Лейди Гага и в ефира на радио Веселина-най-добрият микс от песни!
Хороскоп Виж всички
Новини

Село Железница кани на тридневен фестивал „Празник на музиката” и Традиционен събор „Успение Богородично”

България с рекорд в туризма след Шенген и в очакване на еврото

Мадона и U2 призовават за хуманитарна помощ в Газа заради тежката криза

„Медисин Прайс“ ще предоставя информация в левове и евро

Премиерата на „Шрек 5“ се отлага за 30 юни 2027

Вижте защо Том Холанд няма търпение да влезе в ролята на Спайдърмен

Въвеждат еднодневни винетки и променят тол таксите

До три чаши кафе дневно могат да намалят риска от инсулт и сърдечни заболявания

Предупреждения на няколко езика: Венеция – рай за джебчиите

Шер издава дигитален албум за рекордното й турне с 325 концерта

Много щуро лято обещават Джордан и Томас с „Дале, дале“
