
Дженифър Лопес с нов албум и филм "Това съм аз...Сега" 01 декември, 2023

Дженифър Лопес вярва, че в Холивуд има все повече роли за по-възрастни жени на екрана и иска да продължи да работи още дълги години.
54-годишната звезда споделя пред изданието на ELLE "Жените в Холивуд" за декември 2023 г:
"С напредването на възрастта и натрупването на повече опит ставаш по-богат човек и имаш какво да предложиш на хората. Идеята, че "Няма нищо особено ценно в това да гледаш жена над 30 години", е толкова нелепа, че е противоположна на правилото. Хората са осъзнали, че жените просто стават по-секси с напредването на възрастта. Те стават по-опитни и с по-богат характер. Всичко това е много красиво и привлекателно, и то не само физически, а и отвътре - красотата, която придобиваш с напредването на възрастта и мъдростта, която придобиваш."
Дженифър Лопес няма планове за пенсиониране, а и не планира скоро да забави темпото. Певицата се готви да издаде новия си албум след близо десетилетие, което я дели от последната й компилация.
Чрез социалните мрежи тя обяви официалната дата на издаване на деветия си албум, озаглавен "Това съм аз...Сега", както и филм, който направи със съпруга си Бен Афлек. Албумът и филмът ще излязат заедно на 16 февруари 2024 г.
Хороскоп Виж всички
Новини

Като в доброто старо време: Мира и Милко отново с дует

Звездна сватба на хоризонта - Тейлър Суифт и Травис Келси обявиха годежа си

От Народния театър до Черни връх - празнуваме 130 години организирана любов към планината

Емрах Стораро се сгоди за красивата Айлян

Нови камери за скорост в Пловдив ще следят за нарушения

Масови проверки за течове и кражби на вода започват в Плевен

Премиера на „Огледало“ от Нина Николина в Стара Загора

Появиха се подробности за новата връзка на Дженифър Анистън

Ограничават движението в тунел „Люлин“ за почистване и боядисване

НОИ стартира кампания за превалутиране на пенсии в евро

Стабилни цени на потребителската кошница в България
