Бащата на Бийонсе сравни Азис с дъщеря си 25 октомври, 2023
Легендарният продуцент д-р Матю Ноулс, баща на Бийонсе и Соланж, обяви, че Азис е като дъщеря му Бийонсе:
"Вашата звезда Азис е като моята дъщеря Бийонсе. Той създава нова ера с неговата смелост да се превъплъщава и да обединява всички хора на планетата - не само хората от ЛГБТ, но и различните раси. Именно това направи моята дъщеря с един от първите си концерти."
Д-р Матю Ноулс е бил специален гост на международната музикална конференция "SoAlive", която се проведе в София през уикенда, пише "България Днес". Той е похвалил български изпълнители, с които се запознал у нас, както и Азис, чиито видеа имали дори повече гледания от дъщеря му Бийонсе.
Същевременно Азис не спира да публикува кадри от процеса на снимане на песента “По̀ По̀ По̀”.
За дуетната му половинка - Галена, Азис споделя:
„Живота те свързва с хора, които обичаш сякаш са твоята кръв и семейство“.
А преди дни изпълнителят разкри, че когато снима видеоклип, филм, реклама или каквото и да било, никога не носи обувки. С годините е научил, че трябва да си бос, за да мислиш по-трезво. Понякога събува обувките си дори когато е на концерт или частно парти и изобщо не се интересува какво ще кажат хората.
Хороскоп Виж всички
Новини
Филм с Леонардо ди Каприо е с девет номинации за „Златен глобус“
Ива и Велислава Костадинови разказват история за любовта
За първи път групи от САЩ и Индонезия идват за „Сурва“ в Перник
Bruno Mars обяви новия си солов албум „The Romantic“
Сънната апнея: тихият саботьор на здравето
НАСА обмисля спешна евакуация на Crew-11 от МКС поради здравословен проблем
Община „Тунджа“ посвети календара си за 2026 година на местните народни носии
Netflix пуска документален филм за финала на Stranger Things като подарък за феновете
БНБ въвежда извънредно работно време в съботите за обмяна на левове в евро
Фастингът сам по себе си не подобрява метаболизма без намаляване на калориите
Кои са най-очакваните филми през 2026 година