
„Мисията невъзможна 8“ се отлага за 2025 година 24 октомври, 2023

Paramount и Skydance отлагат осмата част от шпионския екшън франчайз „Мисията невъзможна" за 23 май 2025 г. от предишната му дата 28 юни 2024 г.
Филмът спира продукцията, за да може звездата Том Круз и актьорският състав да промотират "Dead Reckoning, Part 1".
От средата на юли започна стачката на SAG-AFTRA, което означава, че актьорите не могат да се върнат на работа по филма, чийто режисьор е Кристофър Маккуори.
Ако стачката не бъде разрешена през следващите няколко седмици, през 2024 година вероятно ще бъдат отложени още десетки филми.
„Мисията невъзможна 8“ следва „Мисията невъзможна: Пълна разплата, Част първа“, който излезе през юли и събра 567,5 млн. долара в световен мащаб.
Във филма Том Круз е в ролята на агента Итън Хънт, а сред участниците, които се очаква да се завърнат, са Хейли Атуел, Саймън Пег, Винг Реймс и Ванеса Кърби.
Франчайзът "Мисията" е известен с това, че се снима на места по целия свят и с поне един характерен каскадьорски номер на Круз.
Хороскоп Виж всички
Новини

Добрият и качествен сън води до добро здраве и качествен живот

Доброволци се включват в кампанията "Пътеки на гражданите" на Витоша

Семейни приключения в Националния военноисторически музей този уикенд

Българският филм „Стадото“ се бори за „Оскар“

Нови изравнителни сметки за отоплителен сезон 2024/2025 в София: 48% от домакинствата с възстановявания

Нова електронна система за управление на ваксините в България

Иван Радуловски представя новата си песен "Мария"

Голяма Богородица е. Имен ден имат 179 хиляди българи

Йоргос Мазонакис е приет в психиатрична клиника

С "Жена мечта" Меди каза НЕ на комерсионалното възприятие за красота

Индийският танцов стил одиси представят в четири български града
